Naša spoločnosť STAVAK s.r.o. je výhradným dovozcom stavebného systému IZOLOX na Slovensko. IZOLOX sa vyrába v Českej republike v obci Všeradice a to od roku 1971.

Najdôležitejšou výhodou stavebného systému IZOLOX sú tepelno-izolačné vlastnosti, ktoré sú pri súčasnom náraste cien energií iste nezanedbateľnou výhodou. Z tohto dôvodu je stavebný systém IZOLOX zaregistrovaný v programe „Zelené úsporám“. Ďalšími výhodami nemenej zanedbateľnými sú rýchlosť výstavby s malým počtom pracovníkov, variabilita systému, kompletnosť dodávky vrátane stropných prvkov a výstuží a v neposlednej rade nízke náklady na dopravu kompletného stavebného systému IZOLOX pre celú Vašu výstavbu.

Najlepším odporučením k realizácii Vášho rodinného domu stavebným systémom IZOLOX sú bezpochyby naši spokojní zákazníci, ktorí v domoch realizovaných zo stavebného systému IZOLOX spokojne žijú a pracujú. To nám potvrdzuje každoročný nárast nových zákazníkov majúcich o IZOLOX záujem.

Veľmi by nás potešilo, keby ste sa i Vy v budúcnosti stali našimi spokojnými zákazníkmi. Radi Vám poradíme a zodpovieme otázky pri Vašej osobnej návšteve v sídle našej spoločnosti, prípadne telefonicky, alebo mailom.